خانه سبز من

پنج‌شنبه 1 مرداد 1394 ساعت 16:03

این روزها گوشی های هوشمند،

این روزها گوشی های هوشمند، به بزرگترین همراهان ما در زندگی روزمره تبدیل شده اند تا جایی که بدون آنها زندگی برای بسیاری از ما سخت‌تر خواهد بود. در این میان استفاده از نرم‌افزارهای گوناگون ‌روی این هوشمند‌ها، منجر به آن می‌شود که انرژی باتری آنها با سرعت بیشتری تخلیه شود و طبعا هیچ یک از ما دوست نداریم ‌در میانه راه با یک هشدار Battery Low مواجه شویم.

به گزارش «تابناک»، امروز قصد داریم چند اپلیکیشن برتر برای ذخیره بیشتر انرژی باتری گوشی های هوشمند اندروید یا به اصطلاح نرم‌افزارهای Battery Saver را به شما معرفی کنیم. قطعا با توجه به میزان استفاده ای که ما کاربران در طول روز از گوشی هوشمند خود داریم، این دست از نرم افزارها از جمله ابزارهایی هستند که به شدت به آنها نیاز پیدا می‌شود.

قبل از هر چیز، ذکر این نکته اساسی است که بر اساس آمار، حدود 50 درصد ‌کاربران به هنگام خرید گوشی هوشمند خود، طول عمر باتری را مهمترین یا یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب خود می‌دانند. از همین روی، تولید کنندگان اپلیکیشن های ذخیره باتری این موضوع را به خوبی برای کسب عواید و منافع مد نظر دارند و نرم افزارهایی با قابلیت‌های ابتدایی تا پیشرفته را در این خصوص به بازار عرضه می‌کنند.

با این تفاسیر شاید بتوان نرم افزارهای زیر را از بهترین و برترین نرم افزارهای سال 2015 در این حوزه دانست؛

1 – Du Battery Saver

این مورد یکی از بهترین ابزارها برای ذخیره هر چه بیشتر انرژی باتری هوشمند شماست. برخی آزمایش‌ها اشاره کرده اند که این نرم افزار قادر به ذخیره انرژی باتری شما تا 50 درصد بیش از حد معمول است. نصب این نرم افزار منجر به آن می‌شود که همه عملیات پشت صحنه و انرژی‌بر، برای ذخیره بیشتر باتری متوقف شوند. همچنین چندین حالت یا مد مختلف برای ذخیره انرژی باتری وجود دارد که متناسب با نیاز خود می‌توانید آنها را فعال کنید.

برای دریافت این ابزار از Play Store به اینجا مراجعه کنید.

برترین اپلیکیشن های 2015 برای ذخیره انرژی باتری در اندروید

2 – Juicedefender

این مورد نیز یکی دیگر از برترین ابزارهای ذخیره انرژی باتری است که قدرت و گزینه های بسیار خوب آن برای عملکرد بهینه، منجر به انتخاب آن می‌شود. وجود پروفایل های متعدد مبتنی بر نیاز کاربران، زمان‌بندی انجام عملیات، مدیریت پیشرفته WiFi و 3G و کنترل عمیق و هوشمند GPS از جمله امکانات خوب این ابزار است. این ابزار در سه نسخه ارائه می‌شود: رایگان، Plus و Ultimate که البته در نسخه رایگان برخی امکانات اصلی موجود نیست، ولی باز هم در همین حد پاسخگوی نیاز بسیاری از کاربران خواهد بود.

برای دریافت این ابزار از Play Store به اینجا مراجعه کنید.

برترین اپلیکیشن های 2015 برای ذخیره انرژی باتری در اندروید

3 – Battery Doctor

اگر بحث از نرم‌افزارهای ذخیره انرژی باتری باشد، قطعا باید Battery Doctor را در فهرست بهترین‌ها جای داد؛ ابزاری با واسط کاربری بسیار جذاب و ساده با قابلیت ارائه Real-Time اطلاعات. این ابزار البته‌ خودکار در هیچ عملیاتی دخالت نمی‌کند و تصمیم گیری را بر عهده شما می‌گذارد. تنها با نشان دادن هشدارهایی در مورد عملیات یا ابزارهای انرژی‌بر شما را برای ذخیره انرژی باتری هدایت می‌کند. از دیگر قابلیت های خوب این ابزار، نشانگر میزان و زمان انرژی باقی مانده و سطح فعلی باتری است.

برای دریافت این ابزار از Play Store به اینجا مراجعه کنید.

برترین اپلیکیشن های 2015 برای ذخیره انرژی باتری در اندروید

4 – Battery Defender

این ابزار تا حد زیادی شبیه به Battery Doctor است. ابزاری که با غیر فعال کردن سخت افزارها و عملیات انرژی‌بر می‌تواند بین 20 تا 40 دقیقه طول عمر باتری هوشمند شما را افزایش دهد. همچنین قابلیت Sleeping این ابزار می‌تواند این مدت زمان را حتی بیشتر نیز بکند. در سایر امکانات همان گونه که گفته شد، این ابزار مشابه نمونه قبلی است.

برای دریافت این ابزار از Play Store به اینجا مراجعه کنید.


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.